עיצוב אתרים

עיצוב אתרים יכול לעזור להתמצא במרחב הוירטואלי ולהשיב מסיירים אבודים חזרה למחוזות האינטרנט שלך.

הכלי השיווקי הכי פשוט וחזק הוא מראה עיניים. עיצוב אתרים בהחלט יכול לסייע לכל מי שרוצה לשדרג את האתר שלו ולהוסיף קצת חיות צבע ופקרטיות לאתר האינטרנט שלו. הרבה אתרים נבנים אך לא מתוכננים היטב בבחינת עיצוב אתרים. עיצוב אתרים יכול לעזור לך לומר את מה שיש לך לומר בקלות ובפשטות. תמונה שווה אלף מילים ועיצוב אתרים נכון שווה אלף מבקרים.

כפה פעמים יצא לך להיכנס לאתר שנראה דל ומשעמם. בטח חשבת שהאדם שעומד מאחוריו לא רציני ומיושן. כיאה לכזה אתר, בטח גם לא נשארת בו זמן רב ולא טרחת לבדוק מה הוא מציע. הדבר נכון גם לכל "אריזה" שאנחנו פוגשים בחיים. אמנם חונכנו על קלישאות כמו "אל תסתכל בקנקן" או "אל תשפוט ספר לפי עטיפתו" אך הפתגמים היפים הללו דווקא מעידים על כך שהדבר לגיטימי ומתרחש יום יום.

אל לנו להיות יפי נפש. זה דבר ברור ומקובל שמה שמושך את העין יעורר בנו יותר סקרנות. עיצוב אתרים בדומה לעיצוב מוצר בגד או אפילו הופעה אישית מנסה למכור לנו משהו. בהופעה חיצונית אנו ממתגים את עצמנו.עיצוב אתרים מאפשר לשווק עד אינסוף דברים. ממוצר פיזי ועד לאג'נדה רעיונית. כך או כך, אנו פונים לקהל יעד שיש לנו עניין שיכנס לאתרנו.

עיצוב אתרים- אין הכוונה רק לנגיעה האומנותית שבדבר, אלא גם על התייעלות בהתמצאות באתר. לינק לחיץ צריך לרמוז על היותו כזה.עיצוב אתרים בעזרת מחוות גרפיות יכולות לסייע מאוד לגולש להבין כיצד ינווט במרחבי האתר שלך. שילוב מנצח של חגיגה לעיניים עם מקסימום יעילות ופרקטיות יכול להקפיץ את האתר שלך לראש האתרים המבוקרים וכל זאת על ידי עיצוב אתרים.