פרסום בגוגל

 
פרסום בגוגל

גוגל הינו מנוע החיפוש  המקוון הפופולרי ביותר בעולם כיום, אשר זוכה למאות מיליוני ביקורים וחיפושים ביום ולכן פרסום בגוגל הינו הדבר הנכון ביותר עבורכם.

בעבר היינו צריכים לפתוח אינציקלופדיה מסורבלת, או לפתוח דפי זהב מאביקים כדי לחפש מידע, אך בעידן האינטרנט הכל מתרכז ומתמצה בלחיצת כפתור פשוטה באמצעות מנועי החיפוש ברשת. חברת גוגל הוקמה בשנת 2001 ושמה מייצג את הספרה 1 ולאחריה מאה אפסים. עם כניסתו של מנוע החיפוש של גוגל לספרה הוירטואלית, התעלה מיד על כל מתחריו בשל פשטותו, כמויות המידע האדירות שבו וכן החידוש של דירוג אתרי האינטרנט.

פרסום בגוגל הוא הפרסום האפקטיבי ביותר שניתן לבצע באמצעות האינטרנט, וזאת מעצם העובדה שאם תרצו ליצור פרסום בגוגל למוצרכם או לחברתכם, תוכלו להחשף לכמות אדירה של אנשים בארץ ובעולם מדי יום. פרסום בגוגל הפשוט והמהיר ביותר מתבצע על ידי פרסום בגוגל בקישורים ממומנים.  

אז איך זה עובד? עליכם לפתוח חשבון פרסום בגוגל, ולבחור מילות מפתח ונוסחים המתארים את מושא הפרסום שלכם. לאחר מכן המודעה עולה לרשת ומופיעה בצדדי דפי החיפוש עצמם, והנה אתם בתהליך קל ונוח, כבר נחשפים למיליוני לקוחות פוטנציאלים.

כמה זה עולה לנו? אינכם צריכים לשלם על פרסום המודעה עצמה, אלא רק על כל "הקלקה", כלומר כניסה לאתרכם. התשלום המינימלי כיום הוא חמש אגורות להקלקה, ומשתנה בהתאם למודעה.

פרסום בגוגל וכן חיפוש, עובדים על פי מילות מפתח, ולכן כאשר רוצים ליצור פרסום בגוגל, צריך לחשוב על מילות מפתח נפוצות ביותר, על מנת לקדם את מודעתכם. פרסום בגוגל עובד כך שככל שמילות המפתח הן נפוצות יותר, וככל שיש יותר הקלקות, כך מודעתכם תעלה לראש הדירוג.

פרסום בגוגל הוא הפתרון הנוח, הקל והיעיל ביותר עבורכם ויקדם את חברתכם בהקלקה אחת.