קורס קידום אתרים

 

קורס קידום אתרים - משתחררים ולומדים

קורס קידום אתרים הוא הפתרון המושלם של חיילים משוחררים אשר רוצים לחדור לשוק העבודה אבל לא מצליחים כי אין להם תארים ואין להם הכשרה מעשית. מאמר זה מוקדש לחיילים משוחררים אשר רוצים לברר הכל אודות קורס קידום אתרים -מה צריך בכדי להתקבל, מה לומדים במסגרת קורס קידום אתרים, מה האפשרויות העומדות בפנימסיימי קורס קידום אתרים ועוד.

קורס קידום אתרים - מה זה מקנה?

קורס קידום אתרים הוא קורס מקצועי הנערך כמה חודשים ברציפות במתכונת של שיעורי ערב או לחילופין שיעורי בוקר והוא נועד להכשיר אנשים לעבודה בתחום של קידום אתרים במנועי חיפוש. קורס קידום אתרים מקנה לתלמידים את הידע התיאורתי הבסיסי של קידום אתרים ברשת האינטרנט לרבות ניהול קמפיינים במנועי חיפוש, עריכת תכנים לאינטרנט לצורך קידום אורגני, ניהול פרוייקטים של שיתופי פעולה ועוד. קורס קידום אתרים מעניק לתלמידים לא רק ידע עיוני אלא אף ידע מעשי פרקטי הכולל שעות תרגול קבוצתי ושעות תרגול אישי במטרה להביא את כל מסיימי הקורס לרמת מיומנות גבוהה ביותר בכדי שהם יוכלו להשתלב מיידית בעבודה.

קורס קידום אתרים - למי מיועד הקורס?

קורס קידום אתרים מיועד לכל מי שחולם להשתלבבעבודה רצינית, מוערכת ומכניסה. קורס קידום אתרים נועד עבור חבר'ה צעירים שגדלו עם מחשבים, אוהבים את האינטרנט, מכירים אתרים ואת התרבות האינטרנטית בכלל וכן לאנשים עצמאים ויצירתיים המסוגלים ללמוד ולהפנים שיטות עבודה חדשות חדשות לבקרים. קורס קידום אתרים משלב כתיבת קמפיינים וכן טקסטים המיועדים לאינטרנט ישירות ולכן נדרשת עברית ברמה גבוהה, אנגלית ברמה גבוהה וכן עדיפות לשפות נוספות.

קורס קידום אתרים - מהם תנאי הקבלה?

למזלכם קורס קידום אתרים הוא איננו קורס אקדמי ולכן לא נדרשים תנאים מקדימים להרשמה לקורס. בכדי להתקבל למסלול של קורס קידום אתרים לא נדרש ציון גבוה בפסיכומטרי או לחילופין ממוצע בגרות בשמים. קורס קידום אתרים פתוח בפני אנשים צעירים בעלי גישה למחשב, ידע בסיסי בעולם האינטרנט, אהבה וסקרנות טבעית לתחום האינטרנט ומוכנות להשקיע זמן ומאמץ במהלך מספר חודשים וזאת במטרה להצליח לסיים את הקורס בציונים גבוהים ועם המלצות של מרצים.

קורס קידום אתרים - מה מבטיחה התעודה בסיום הקורס?

בסיום קורס קידום אתרים כל תלמיד מקבל תעודת סיום אשר מהווה אסמכתה לכך שהוא מבקיא ברזי המקצוע של קידום אתרים באינטרנט. אמנם אין הבטחות רשמיות ובוודאי שלא התחייבות אבל אחוזי ההשתלבות של בוגרי קורס קידום אתרים בשוק העבודה מדברים בעד עצמם. קורס קידום אתרים מוכר לכל ובעיקר לקהילת האינטרנט בארץ כקורס מקצועי, איכותי וחיוני ביותרשכן מושם בו הדגש על החידושים והפיתוחים האחרונים בתחום כך שבוגרים טריים נחשבים מבוקשים קרב שוק העבודה.